Mecz Ligi Mistrzów Liverpool – Bayern na żywo dostępny będzie w telewizji i internecie. Transmisja TV w Polsat Sport Premium 1, stream online w IPLA, a relacja live w EkstraklasaLive.PL

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ LIVERPOOL – BAYERN NA ŻYWO W INTERNECIE

Liga Mistrzów na żywo. Gdzie oglądać transmisje z meczu Liverpool – Bayern w telewizji?

Mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów Liverpool – Bayern odbędzie się we wtorek 19 lutego 2019 roku o godzinie 21:00. Mecz na żywo pokaże telewizja Polsat Sport Premium 1. Liverpool – Bayern na żywo komentować będą Marcin Feddek oraz Roman Kołtoń.

Liverpool – Bayern online. Gdzie oglądać Polsat Sport Premium w internecie?

Mecz Liverpool – Bayern na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Stream online udostępni platforma IPLA. Dostęp do Polsat Sport Premium kosztuje 40 złotych (na tydzień) lub 360 zł (na cały sezon Ligi Mistrzów i Ligi Europy). Tekstową relację live przeprowadzi portal EkstraklasaLive.PL.

Jeżeli nie możecie oglądać transmisji z Ligi Mistrzów w telewizji Polsat Sport Premium 1, to zachęcamy do śledzenia meczu na żywo w internecie.

Mecz Liverpoolu z Bayernem Monachium zapowiada się rewelacyjnie. W pierwszym składzie oglądać na żywo można Roberta Lewandowskiego.

Liga Mistrzów: Liverpool – Bayern na żywo

Data: 19.02.2019 godzina 21:00. Transmisja TV: Polsat Sport Premium 1. Stream online: IPLA. Relacja live w internecie: EkstraklasaLive.PL

Comments

0 comments