Łukasz Trałka po rozstaniu się z Lechem postanowił pozostać w Poznaniu i związał się kontraktem z Wartą. – Jestem szczęśliwy, że nadal będę w Poznaniu. Zagram dla Warty i z bliska będę mógł śledzić losy Lecha – powiedział Trałka na łamach oficjalnej strony Zielonych.

Łukasz Trałka w KKS Lech Poznań występował przez siedem lat. Rozegrał 274 mecze w których zdobył 17 bramek i zaliczył 15 asyst. Klub postanowił nie przedłużać z nim wygasającego kontraktu.

35-letni pomocnik początkowo trenował ze Stalą Rzeszów. Miał również konkretne propozycje m.in. z Widzewa Łódź oraz Wisły Kraków. Ostatecznie jednak rozpoczął treningi z Wartą Poznań, choć odwlekał podpisanie kontraktu licząc na ciekawe propozycje z zagranicy.

Ostatecznie Łukasz Trałka postanowił pozostać w Poznaniu. – W tym oknie transferowym myślałem o wyjeździe za granicę, ale od początku zakładałem, że musiałaby to być propozycja na tyle dobra, żebym zdecydował się zostawić rodzinę na rok i wyjechać. Pojawiały się oferty, ale to nie było to, czego oczekiwałem. Miałem też kilka ofert z klubów ekstraklasy, I i II ligi. Kiedy pojawiła się propozycja z Warty Poznań, uznałem, że to będzie dla mnie najlepsze rozwiązanie. Będę mógł jeszcze pograć w piłkę, a jednocześnie zostać z rodziną. Mój syn chodzi tu do szkoły, niedawno urodził mi się drugi syn – powiedział Trałka dla wartapoznan.pl.

Comments

0 comments