Maciej Makuszewski gotowy do gry!

749

Świetna wiadomość dla Nenada Bjelica i całego Lecha Poznań! Maciej Makuszewski w tym tygodniu wróci na boisko. W sobotę zagra w meczu rezerw Kolejorza z Elaną Toruń i jeśli wszystko będzie dobrze, to za tydzień pojedzie z pierwszym zespołem do Płocka!

Przypomnijmy, że Maciej Makuszewski kontuzji nabawił się w grudniu w spotkaniu z Cracovią. Miesiąc temu wznowił treningi z całym zespołem. Nenad Bjelica chciał mieć pewność, że jest w pełni zanim wprowadzi go do gry. Obecnie nie ma żadnych przeciwwskazań i Makuszewski odzyskiwać formę zacznie w rezerwach. W przyszłej kolejce powinien być już do dyspozycji Bjelicy i pomóc Lechowi w walce z Wisłą Płock.

–  On każdego dnia wygląda lepiej, jest szybszy. Na każdym treningu ma większą pewność siebie. Wszyscy w drużynie musimy czuć, że on może pomóc drużynie. Nie ma sensu dawać mu minut, gdy tego nie czujemy – mówi Nenad Bjelica na lechpoznan.pl – Ta forma przyjdzie razem z meczami, dlatego chcemy go zbudować jednym spotkaniem rezerw, a potem wprowadzić go do pierwszej drużyny. On wygląda bardzo dobrze na treningach. Jest niezwykle zmotywowany. Każdego dnia jest coraz lepszy. On może być w końcówce sezonu piłkarzem, który nam pomoże.

Źródło: lechpoznan.pl

[adinserter block=”8″]

-- Zobacz również --

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy