Rehabilitacja Macieja Makuszewskiego przebiega bardzo dobrze. Pomocnik Lecha Poznań robi wszystko, aby jak najszybciej wrócić do treningów z drużyną. Czy zdąży jeszcze w tym sezonie?

– Widać postępy w mojej rehabilitacji. Zrobiliśmy już bardzo dużo. Każdego dnia mam większy zakres ruchu i to jest bardzo pozytywna wiadomość – mówi Maciej Makuszewski na oficjalnej stronie Lecha Poznań.

– Gdy rozmawiam z fizjoterapeutami, to mamy umowną datę. Zdaje sobie sprawę z tego, że rehabilitacja przebiega bardzo dobrze. Nie chcę się jednak śpieszyć, bo zależy mi na tym, żeby jak najlepiej przygotować się do powrotu na boisko. Nie chcę mówić o żadnym terminie, ani narzucać sobie dodatkowej presji. Wiele może się jeszcze wydarzyć – dodaje.

W poniedziałek Maciej Makuszewski wyleci do Włoch, gdzie spotka się z Profesorem, który przeprowadził jego operację. Wtedy dowie się jak on ocenia postępy rehabilitacji i jakie są rokowania na przyszłość.

Gdy rozmawiam z fizjoterapeutami, to mamy umowną datę. Zdaje sobie sprawę z tego, że rehabilitacja przebiega bardzo dobrze. Nie chcę się jednak śpieszyć, bo zależy mi na tym, żeby jak najlepiej przygotować się do powrotu na boisko. Nie chcę mówić o żadnym terminie, ani narzucać sobie dodatkowej presji. Wiele może się jeszcze wydarzyć.

Zobacz również: Oprawy kibiców Lecha Poznań podczas meczu z Wisłą Kraków:

Comments

0 comments