w

Maciej Makuszewski zadowolony z powrotu na boisko

Po blisko miesięcznej przerwie Maciej Makuszewski znów pojawił się na boisku. Przypomnijmy, że pomocnik Lecha Poznań urazu nabawił się na treningu reprezentacji Polski i musiał pauzować przez kilkanaście dni.

– W sobotę miałem urodziny i w prezencie otrzymałem przełamanie i trzy punkty. Nie trenowałem 2,5 tygodnia, więc fizycznie nie było w stu procentach tak, jakbym chciał. Ten tydzień również przetrenuję z drużyną i zrobię kolejny krok. Najważniejsze, że wróciłem do zdrowia i wszystko jest w porządku. Starałem się, dałem coś drużynie, strzeliliśmy bramki to jest najważniejsze – mówi cytowany przez WP SportoweFakty pomocnik Lecha Poznań.

Jak sam zapewnił w meczu z Miedzią Legnica nie czuł się jeszcze optymalnie przygotowani fizycznie. Swoją dyspozycję ocenił na 90%. W tym tygodniu jednak chce przepracować treningi z drużyną i w następnym meczu powinien być już w dobrej formie. 

W poniedziałek do Macieja Makuszewskiego dopłynęły kolejne dobre wiadomości. Otrzymał on powołanie do reprezentacji Polski na mecze z Portugalią i Włochami.

Arka Gdynia Lech Poznań. Transmisja online i w TV

Górnik – Lech Poznań online. Mecz na żywo w internecie za darmo