Mecz Ligi Mistrzów Manchester United – PSG na żywo dostępny będzie w telewizji i internecie. Transmisja TV w Polsat Sport Premium 1, stream online w IPLA, a relacja live w EkstraklasaLive.PL.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ MANCHESTER UNITED – PSG NA ŻYWO W INTERNECIE

Liga Mistrzów na żywo. Gdzie oglądać transmisje z meczu Manchester United – PSG w telewizji?

Spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów Manchester United – PSG na żywo odbędzie się we wtorek 12 lutego 2019 roku o godzinie 21:00. Mecz na żywo pokaże telewizja Polsat Sport Premium 1. Manchester Utd – PSG na żywo komentować będą Tomasz Smokowski oraz Tomasz Hajto.

Manchester United – PSG online. Gdzie oglądać Polsat Sport Premium w internecie?

Mecz Manchester United – PSG na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Stream online udostępni platforma IPLA. Dostęp do Polsat Sport Premium kosztuje 40 złotych (na tydzień) lub 360 zł (na cały sezon Ligi Mistrzów i Ligi Europy). Tekstową relację live przeprowadzi portal EkstraklasaLive.PL.

Jeżeli nie możecie oglądać transmisji z Ligi Mistrzów w telewizji Polsat Sport Premium 1, to zachęcamy do śledzenia meczu na żywo w internecie.

Liga Mistrzów: Manchester United – PSG na żywo w TV i internecie

 Data: 12.02.2019 godzina 21:00. Transmisja TV: Polsat Sport Premium 1. Stream online: IPLA. Relacja live w internecie: EkstraklasaLive.PL

Comments

0 comments