Marcin Robak pozostanie zawodnikiem Kolejorza przynajmniej do końca następnego sezonu. 34-letni napastnik spełnił warunki, które były konieczne w kwestii przedłużenia umowy.

– Cieszymy się, że Marcin pozostanie z nami na kolejny rok. W obecnym sezonie swoją dobrą grą potwierdza, że jest wysokiej klasy napastnikiem. Zdobył już kilkanaście bramek i jest najskuteczniejszym zawodnikiem z obecnie występujących na boiskach ekstraklasy. Liczymy na to, że podtrzyma swoją skuteczność i pomoże nam w osiągnięciu sukcesu sportowego w tym roku – powiedział w rozmowie z oficjalną stroną internetową, wiceprezes Kolejorza Piotr Rutkowski.

Wychowanek Konfeksu Legnica jest najlepszym strzelcem „Dumy Wielkopolski” w obecnym sezonie. Do tej pory trafił do siatki trzynastokrotnie, ostatnio z spotkaniu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Do tego dorobku dołożył pięć asyst.

Robak dołączył do Kolejorza w lipcu 2015 roku z Pogoni Szczecin. W barwach Kolejorza rozegrał łącznie 38 meczów, w których zdobył piętnaście bramek i zaliczył sześć asyst.

 

Comments

0 comments