Mecz Ligi Mistrzów Liverpool – Barcelona na żywo pokaże telewizja Polsat Sport Premium 1. Transmisję (stream online) można oglądać również w internecie. Relacja live za darmo w serwisie Ekstraklasa Live.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ LIVERPOOL – BARCELONA NA ŻYWO W INTERNECIE

W półfinale Ligi Mistrzów Liverpool zmierzy się z Barcelonę. Mecz odbędzie się we wtorek 7 maja 2019 roku o godzinie 21:00. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport Premium 1. Mecz na żywo skomentują Mateusz Borek oraz Andrzej Niedzielan. Studio Ligi Mistrzów rozpocznie się już o godzinie 18:00

Mecz Ligi Mistrzów Liverpool – Barcelona na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Telewizja Polsat Sport Premium online dostępna jest na platformie IPLA. Dostęp do streamu nie jest jednak darmowy. Relacja live za darmo w Ekstraklasa Live.

Jeżeli nie możecie oglądać transmisji z Ligi Mistrzów w telewizji Polsat Sport Premium 2, to zachęcamy do śledzenia meczu na żywo w internecie.

Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Barcelony i to ona jest blisko awansu do finału Ligi Mistrzów. Liverpool chce jednak powalczyć, choć do rewanżu przystąpi mocno osłabiony. Mimo to mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco. Zapraszamy na transmisję TV lub online.

Comments

0 comments