Mihai Radut (Lech Poznań)

fot.Adam Ciereszko/lechpoznan.pl

Lech Poznań potwierdził wcześniejsze spekulacje. To Mihai Radut przebywa na testach medycznych w Kolejorzu i już wkrótce powinien podpisać z nim umowę. Poznański klub dość ostrożnie podchodzi do tego transferu, bowiem zaproponował Rumunowi tylko półroczny kontrakt z opcją przedłużenia o trzy lata.

Tak gra Mihai Radut (wideo)

Przede wszystkim jestem bardzo szczęśliwy, że prawdopodobnie dołączę do Lecha. Latem byłem blisko tego transferu, ale tak się nie stało. Jestem szczęśliwy, bo to fajna drużyna. Na trybunach jest świetna atmosfera. To kolejny krok w mojej karierze.  Moją silną stroną jest technika. Lubię grać w zespołach, które atakują i wywierają presję na rywalach. Mam nadzieję, że będziemy świętowali wiele sukcesów razem z zespołem. Po to tu przyszedłem – mówi Mihai Radut na oficjalnej stronie Lecha Poznań.

Rumun uwagę Kolejorza przykuł grając w Pandurii Targu Jiu. Latem jednak zdecydował się wyjechać do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W Hatta Club zagrał jednak tylko w dwóch spotkaniach i kilka tygodni temu rozwiązał umowę. Do Poznania trafi więc na zasadzie wolnego transferu.

 

Comments

0 comments