Wszystko wskazuje na to, że Nicki Bille Nielsen w poniedziałek podpisze kontrakt z Lechem Poznań. Duńczyk jest już w stolicy Wielkopolski i musi tylko pozytywnie przejść testy medyczne.

Informacja o tym, że Lech Poznań jest zainteresowany pozyskaniem Nicki Bille Nielsena pojawiła się kilka dni temu w duńskich mediach. Nie była to plotka i wkrótce 27-letni napastnik powinien oficjalnie zostać przedstawiony jako nowy gracz mistrzów Polski.

Duńczycy początkowo dementowali te informacje, ale ostatecznie potwierdzili, że Nicki Bille Nielsen otrzymał zgodę na wylot do Polski. Według naszych informacji Duńczyk pojawił się już w Poznaniu i wkrótce przejdzie testy medyczne. Jeśli ich wynik będzie pozytywny, to najprawdopodobniej w poniedziałek podpisze umowę z Lechem.

Dla 27-letniego napastnika Lech będzie dwunastym klubem w karierze. Uchodzi on za bardzo niesfornego zawodnika i stwarza mnóstwo problemów poza boiskiem. Ma za sobą pobicie policjanta i karę dwumiesięcznego aresztu w zawieszeniu. Poznaniacy decydują się więc na odważny ruch.

Nicki Bille Nielsen reprezentował ostatnio barwy Esbjerg. Jesienią w 17 spotkaniach zdobył 5 bramek. Wcześniej występował również w Rosenborgu, Villarreal, Rayo Vallecano, Elche oraz kilku mniej znanych drużynach z Włoch i Danii. W całej swojej karierze w 242 spotkaniach do siatki rywali trafiał 66 razy.

Comments

0 comments