sisi

Sisinio Gonzalez Martinez pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał kontakt z Lechem Poznań. Umowa obowiązywać będzie do końca czerwca, ale została zawarta klauzula umożliwiająca przedłużenie jej o dwa lata.

Podpisaliśmy kontrakt z zawodnikiem, który ma bardzo ciekawe doświadczenie z La Liga i Segunda Division. Po obserwacjach i analizie jego gry w ostatnich latach możemy powiedzieć, że ma szansę zaaklimatyzować się w Lechu i zaskarbić sympatię kibiców. Jest waleczny, bardzo mocno angażuje się w każdy mecz i dobrze prezentuje się pod kątem wytrzymałości, co w przypadku skrzydłowego jest ważnym parametrem. Przy tym jest świetnie wyszkolony taktycznie, technicznie i nie boi się gry „jeden na jeden” – mówi Piotr Rutkowski.

Sisi jest zawodnikiem bardzo doświadczonym. Wychował się w szkółce Valencii, a występował m.in. w Herculesie, Realu Valladolid i Recreativo Huelva. W Primera Division rozegrał 89 meczów, a na jej zapleczu 109. Nie jest jednak zbyt bramkostrzelnym zawodnikiem. Do tej pory na listę strzelców wpisywał się tylko 11 razy.

Sisi w Lechu będzie występował z numerem 25.

Fot. Lech Poznań / lechpoznan.pl / Adam Ciereszko

Comments

0 comments