Juliusz Letniowski nie zadebiutuje zbyt szybko w Lechu Poznań. 20-letni pomocnik nabawił się kontuzji i będzie musiał przejść artroskopię kolana. 

Kibice Lecha Poznań z przyjściem Juliusza Letniowskiego wiązali duże nadzieje. W zeszłym sezonie był on jednym z najlepszych zawodników w pierwszej lidze, co zaowocowała transferem z Bytovii Bytów do Kolejorza. 20-latek obiecująco prezentował się w sparingach i w Poznaniu liczyli, że podobnie będzie w Lotto Ekstraklasie.

Letniowski ma jednak olbrzymiego pecha. Na początku rundy miał problem ze stawem skokowym, a teraz doznał kolejnej kontuzji. „Na środowym treningu zawodnik nabawił się urazu mechanicznego” – poinformował poznański klub.

Młody pomocnik będzie musiał przejść zabieg. – Zawodnika czeka artroskopia kolana w związku z dolegliwościami łękotki. Prawdopodobna jest również jej plastyka – mówi profesor Krzysztof Pawlaczyk, szef sztabu medycznego Lecha Poznań. 

Letniowski pauzować będzie przynajmniej sześć tygodni, co oznacza, że do treningów wróci w drugiej połowie kwietnia. Do dyspozycji Adama Nawałki będzie więc dopiero na rundę finałową.

Comments

0 comments