w ,

Oprawy kibiców Lecha na meczu ze Śląskiem. Adam Nawałka pod wrażeniem atmosfery

Podczas meczu ze Śląskiem Wrocław piłkarze Lecha Poznań mogli liczyć na wsparcie kibiców. W Kotle zaprezentowane zostały dwie oprawy. Po meczu atmosferę na trybunach ocenił Adam Nawałka.

Pierwsza oprawa na początku meczu upamiętniła setną rocznicę Powstania Wielkopolskiego. Druga została zaprezentowana w doliczonym czasie gry. 

Na trybunach zasiadło ponad 12 tysięcy kibiców. W Kotle przez cały mecz prowadzony był doping, co niestety w tej rundzie było rzadkością. Atmosferę na stadionie ocenił Adam Nawałka. – Zawsze byłem pod wrażeniem dopingu kibiców Lecha. Będąc trenerem jestem jednak wyłączony z tego co dzieje się z boku. Czujemy wsparcie, ale skupiam się na tym co dzieje się na boisku. Staram się podchodzić analitycznie do meczu. Wiemy jak ważne jest zwycięstwo dla kibiców. Po to gramy, aby była wspólna radość. Wygląda na to, że atmosfera będzie coraz lepsza – powiedział trener Lecha na pomeczowej konferencji prasowej.

Oprawy kibiców Lecha Poznań na meczu ze Śląskiem (wideo):

Pierwsza oprawa:

Druga oprawa:

Był to ostatni mecz w tym roku rozegrany na stadionie przy ul. Bułgarskiej. Lech Poznań rozegra jeszcze dwa mecze wyjazdowe z Zagłębiem Sosnowiec i Wisłą Kraków. 
Klocki Mega Blocks

MCN

Adam Nawałka chce stawiać na młodzież

Lista sparingpartnerów Lecha Poznań