Kibice Lecha Poznań domagają się wartościowych transferów i wygląda na to, że ich żądania zostaną w końcu zrealizowane. Testy medyczne w Poznaniu przeszedł Pedro Tiba i jeśli ich wynik będzie pozytywny, to Portugalczyk zostanie piłkarzem Lecha.

Kim jest Pedro Tiba? 30-letni zawodnik od półtora roku występuje w GD Chaves, gdzie był wypożyczony z SC Braga. Pedro Tiba zbiera bardzo dobre opinie za swoje występy. Jest to środkowy pomocnik, który miałby zwiększyć rywalizację w środku pola. Przypomnijmy, że z Lecha odszedł Radosław Majewski.

W minionym sezonie Pedro Tiba zagrał we wszystkich meczach i zdobył 11 bramek, a także zaliczył 7 asyst. Portugalczyk był również zawodnikiem m.in. Realu Valladolid i Vitorii Setubal.

Pedro Tiba od poniedziałku przechodzi testy medyczne w Lechu Poznań. Jeśli nie będzie żadnych wątpliwości co do jego stanu zdrowia, to zostanie on piłkarzem Kolejorza. Jeśli Pedro Tiba podpisze kontrakt z Lechem Poznań, to będzie trzecim letnim transferem. Wcześniej do Kolejorza trafili Tomasz Cywka i Karol Szymański. 

Comments

0 comments