Mecz Piast – Lech na żywo pokaże telewizja Canal+ Sport oraz Canal+ 4K Ultra HD. Transmisja dostępna będzie również w internecie, a relację live przeprowadzi serwis EkstraklasaLive.PL.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ PIAST – LECH NA ŻYWO W INTERNECIE

Mecz Piast – Lech na żywo. Gdzie oglądać transmisję w telewizji?

Mecz 22. kolejki Lotto Ekstraklasy Piast – Lech odbędzie się w piątek 15 lutego o godzinie 20:30. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ oraz Canal+ 4K Ultra HD. Mecz na żywo komentować będą Bartosz Gleń oraz Maciej Murawski.

Piast – Lech online. Gdzie oglądać stream w internecie?

Mecz Piast – Lech na żywo można oglądać również w internecie. Stream online dla abonentów NC+ udostępnia Canal+ Sport Online. Dostęp do telewizji Canal+ Sport można wykupić na platformie Player. Koszt usługi wynosi 60 zł na miesiąc. Kibice przebywający za granicą mogą za darmo oglądać mecze Lotto Ekstraklasy, w tym Piast – Lech, w serwisie Dailymotion.

Nastroje wśród kibiców Lecha Poznan znów są słabe. Wszystko przez przegraną z Zagłębiem Lubin 1:2. Spotkanie z Piastem Gliwice będzie bardzo ważne. Wpadka znacznie skomplikuję walkę o podium, nie wspominając o wyższych celach.

W rundzie jesiennej Lech Poznań zremisował z Piastem 1:1. Liczymy, że tym razem uda się osiągnąć znacznie korzystniejszy rezultat.

Zapraszamy do śledzenia meczu Piast – Lech na żywo w EkstraklasaLive.pl lub skorzystania z transmisji TV bądź streamu online.

Piast Gliwice – Lech Poznań na żywo w TV i internecie

Data i godzina: 15 luty 2019, g. 20:30
Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD
Stream online: Canal+ Sport online Player, Dailymotion
Relacja live: EkstraklasaLive

Comments

0 comments