Piłka Nożna to sport bardzo popularny wśród dzieci. Uwielbiają one oglądać mecze, wychodzić na boisko pokopać piłkę z kolegami, a także oglądać filmy i seriale piłkarskie. Doskonałą rozrywką, wspomagająca również rozwój naszych pociech moga być kolorowanki do wydruku.

Sport numer jeden

Nie ma żadnych wątpliwości, że w Polsce piłka nożna to sport numer jeden. I choć obecnie trudniej zainteresować dzieci tą grą, w porównaniu do przeszłości, to i tak wielu chłopców, a także coraz więcej dziewczynek, uprawia tą dyscyplinę.

W piłkę nożna sporo dzieci gra w przedszkolu, szkole, pod blokiem oraz w klubach i akademiach piłkarskich.

Wielu chłopców na pytanie kim chcą zostać w przyszłości odpowiedzią „piłkarzem”.

Zabawa nie tylko na boisku

I choć dzieci uwielbiają spędzać czas na boisku, to piłka nożna to zainteresowanie, które wykracza poza nie. Filmy, seriale, mecze, dziesiątki przegadanych godzin. Doskonałą zabawą mogą być również różnego rodzaju prace plastyczne do których przyda się szablon piłki nożnej do druku.

Wystarczą kredki, farby i będzie doskonała zabawa.

A może kolorowanie?

Jeśli Twoje dziecko lubi piłkę nożną, sport to warto pozwolić mu na kolorowanie rysunków z ulubionymi postaciami. W tym celu należy odwiedzić stronę kolorowanki.info oferującą darmowa kolorowanki do druku dla dzieci. Nie tylko te piłkarskie, ale również z bajek, filmów czy np. ze zwierzętami i samochodami. Znajdziesz tam malowanki online dla chłopców, dziewczynek, a i kolorowanka dla dorosłych się znajdzie.

To może być świetny sposób na relaks i spędzenie czasu z dzieckiem. Kolorowanie rozwija umiejętności motoryczne, a także potrafią uspokoić.

Comments

0 comments