Pomimo szerokiej kadry, Kolejorz w dalszym ciągu poszukuje piłkarzy, którzy mogliby uzupełnić niewielkie braki. Jedną z niewielu pozycji wymagających wzmocnień jest lewa obrona. Wśród graczy, których nazwisko najczęściej przewija się wśród potencjalnego przybrania niebiesko-białych barw, jest Piotr Tomasik z Jagiellonii Białystok.

Włodarze poznańskiej drużyny chcą zakontraktować gracza mogącego podjąć rywalizację z Volodymyrem Kostevychem. Ukrainiec nie prezentuje tak wysokiej formy, jak na początku swojej kariery w wielkopolskim klubie. Konkurent do gry na jego pozycji mógłby zadziałać podobnie jak w przypadku Macieja Makuszewskiego po dołączeniu Niklasa Barkrotha.

Według informacji Przeglądu Sportowego, obrońca jest bliski przejścia do zespołu prowadzonego przez Nenada Bjelicę. Spekulacje potwierdził także prezes Jagiellonii, Cezary Kulesza. Kontrakt 30-letniego bocznego defensora z obecnym zespołem wygaśnie wraz z końcem czerwca 2018 roku. Oznacza to, że jego cena nie będzie wygórowana, a sam piłkarz chętnie zmieniłby otoczenie. Tomasik w rundzie jesiennej obecnego sezonu ligowego stracił miejsce w wyjściowym składzie z powodu urazów.

Comments

0 comments