Mecz Polska – Kolumbia na żywo oglądać można w telewizji TVP 1, TVP Sport, TVP 4K. Dostępny jest również stream online za darmo. Transmisja w internecie na sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport. Relacja live w soccerlive.com.pl.

POLSKA – KOLUMBIA LIVE. O KTÓREJ GODZINIE MECZ, GDZIE

Polska i Kolumbia zagrają ze sobą w drugiej kolejce fazy grupowej MŚ 2018. Mecz zaplanowano na niedzielę 24 czerwca 2018 roku na godzinę 20:00. Spotkanie Polska – Kolumbia odbędzie się na Kazań Arena. Na żywo na stadionie mecz ten obejrzy około 45 tysięcy kibiców, w tym sporo z Polski.

POLSKA – KOLUMBIA NA ŻYWO. TRANSMISJA W TV. W JAKIEJ TELEWIZJI OGLĄDAĆ?

Transmisja z meczu cieszy się dużą popularnością. Gdzie oglądać mecz Polska – Kolumbia na żywo w telewizji? Transmisja TV w TVP 1, TVP Sport oraz TVP 4K. Komentatorzy wyznaczeni na ten mecz MŚ 2018 to Jacek Laskowski i Andrzej Juskowiak.

Polska – Kolumbia na żywo w internecie! KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ POLSKA – KOLUMBIA ONLINE.

POLSKA – KOLUMBIA ONLINE. TRANSMISJA W INTERNECIE, LIVE STREAM ZA DARMO. TVP 1 W INTERNECIE

Mecz Polska – Kolumbia na żywo w internecie dostępny jest za darmo. Telewizja TVP 1 online nie jest już dostępna w WP Pilot, ale i tak mecze mistrzostw świata w Rosji można za darmo oglądać na sport.tvp.pl. Ponadto stream online udostępnia aplikacja mobilna TVP Sport. Relacja live w soccerlive.com.pl/live.

Obejrzyj fotorelację z meczu Polska – Chile, który odbył się na Inea Stadionie przed MŚ 2018.

POLSKA – KOLUMBIA Z BYŁYMI PIŁKARZAMI LECHA POZNAŃ

Mecz Polska – Kolumbia to dobra okazja, aby na żywo obejrzeć występy byłych piłkarzy Lecha Poznań. Jest to jeden z powodów dla których warto śledzić transmisję w TV lub stream online. W przewidywanym pierwszym składzie reprezentacji Polski znajdują się: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Dawid Kownacki oraz Robert Lewandowski. Wszyscy byli w przeszłości graczami Lecha Poznań.

Polska - Kolumbia online

Comments

0 comments