Lech Poznań w 2. kolejce Ligi Europy zagra z Rangers. Gdzie obejrzeć mecz na żywo? Transmisję przeprowadzi telewizja TVP 2 i Polsat Sport Premium 1.

Mecz Rangers – Lech na żywo w TVP 2

Na inaugurację Ligi Europy Lech Poznań rozegrał dobry mecz z Benfiką Lizbona, ale niestety nie wystarczyło to do zdobycia choćby jednego punkty. Portugalczycy wygrali 4:2.

W drugiej kolejce lechitów czeka jeszcze trudniejsze zadanie. Rangers spisuje się bardzo dobrze, a Lech Poznań do Szkocji poleciał mocno osłabiony. Trener Dariusz Żuraw nie będzie mógł skorzystać m.in. z usług Pedro Tiby, Djordje Crnomarkovicia i Jakuba Kamińskiego.

Mimo to wierzymy, że uda się powalczyć o dobry rezultat. Mecz Rangers – Lech rozpocznie się o godzinie 21:00 w czwartek 29 października 2020 roku. Transmisję przeprowadzi telewizja TVP 2 i Polsat Sport Premium 1.

Rangers – Lech online. Stream za free

Mecz Rangers – Lech Poznań online za darmo można oglądać dzięki transmisji w TVP 2. Live stream w internecie dostępny jest na stronie sport.tvp.pl i aplikacji TVP Sport. To nie jedyne źródło do oglądania meczu na żywo w internecie. Telewizja TVP 2 online stream udostępnia również na WP Pilot.

Jak poradzą sobie piłkarze Lecha Poznań? Zapraszamy do oglądania transmisji w TV lub internecie.

Comments

0 comments