Radoslaw-Majewski
Lech Poznań potwierdził, że Radosław Majewski znajduje się obecnie na testach medycznych w klinice Rehasport. Jeśli zakończą się powodzeniem, to zawodnik podpisze trzyletni kontrakt z klubem.

Sam piłkarz jest zadowolony z takiego obrotu spraw. Jak twierdzi, gra dla Kolejorza będzie dla niego nowym wyzwaniem. – Myślę, że mam za sobą dobry sezon w Verii. Zdecydowałem się na Lecha, bo to jeden z największych klubów w Polsce. Chciałem iść do dużego klubu. Po takim sezonie jak ten ostatni, Lech będzie walczył o mistrzostwo. Ja potrzebuję tego. Podpisanie kontraktu w Poznaniu będzie dla mnie impulsem i dodatkową motywacją. To dla mnie krok na przód – mówi Majewski.

Byłego zawodnika PAE Veria chwali prezes Lecha Poznań Karol Klimczak. – Potrafi dobrze grać na małej przestrzeni, prezentuje spokój i dojrzałość w grze. Ma wiele zalet, które wzmocnią rywalizację w linii pomocy i mogą wpłynąć pozytywnie na nasze wyniki. Bardzo ważne w przypadku Radosława Majewskiego jest też doświadczenie, zwłaszcza z gry w lidze angielskiej i to na pewno zaprocentuje w jego grze dla naszego klubu -twierdzi Klimczak.

Źródło: http://www.lechpoznan.pl/

Comments

0 comments