Mecz Stal Mielec- Lech Poznań online. Gdzie oglądać transmisję w TV i live stream online? Zobacz kto skomentuje to spotkanie. Mecz na żywo za darmo można śledzić w internecie.

Nastroje wśród kibiców Lecha Poznań są bardzo słabe i końcówka sezonu PKO BP EKstraklasy już w mało kim wzbudza jakiekolwiek pozytywne emocje. Po ostatnich porażkach Kolejorz stracił szanse na walkę o europejskie puchary i tkwi w dolnej części tabeli. Jeszcze kilka lat temu kalendarz na maj 2021 rozpoczynał się dla Lecha Poznań od finału Pucharu Polski. Dziś nie ma już nawet o co walczyć w lidze.

W sobotni wieczór Lech zagra na wyjeździe ze Stalą Mielec. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo? Spotkanie Stal – Lech odbędzie się w sobotę o godzinie 20:00. Transmisję z meczu Stal Mielec- Lech Poznań można obejrzeć w Canal+ Sport. Komentatorami będą Adam Marchliński, a także Marcin Baszczyński.

Gdzie oglądać live stream online? Telewizja Canal+ Sport online dostępna jest na platformie Player i Canal+ przez internet. Abonenci C+ mogą obejrzeć mecz Stal Mielec – Lech online za darmo dzięki usłudze NC+ Go.

Konsole do gier - zobacz na Ceneo

Comments

0 comments