kibice-lecha-poznanPodopieczni Nenada Bjelicy w niedzielę o godzinie 15:30 rozegrają ostatni mecz przed przerwą na kadrę. Rywalem Kolejorza będzie Arka Gdynia. Szkoleniowiec poznaniaków, pomimo kilku niewiadomych, nie powinien mieć większych kłopotów z desygnowaniem silnej jedenastki.

Występ w nadchodzącym starciu jest wykluczony dla Darko Jevticia i Nikoli Vujadinovicia. Szwajcar jest coraz bliższy powrotu na boisko po długiej przerwie spowodowanym urazem stawu skokowego. Ofensywny pomocnik lechitów do meczowej osiemnastki powróci najprawdopodobniej po zakończeniu spotkań reprezentacyjnych. W przypadku czarnogórskiego defensora kontuzja mięśniowa nie została jeszcze do końca wyleczona, co uniemożliwia mu grę.

Po wyżej wspomnianą dwójką, niepewny jest także występ Roberta Gumnego, Łukasza Trałki oraz Christiana Gytkjaera. Ostatnia dwójka narzekała na urazy po starciu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza w poprzedniej serii gier, choć nie wyklucza to ich znalezienia się w kadrze meczowej. Większe szanse na występ na młody obrońca, który pomimo przeziębienia powinien być do dyspozycji chorwackiego szkoleniowca. Pozostali piłkarze są zdrowi oraz w pełni gotowi do walki o trzy punkty, które przy dobrym obrocie spraw, może przynieść „Poznańskiej Lokomotywie” nawet drugą lokatę w ligowej tabeli.

Comments

0 comments