Sytuacja kadrowa przed meczem z Jagiellonią Białystok

1 171

Nastroje w poznańskiej drużynie po zwycięstwie nad Legią Warszawa są bardzo dobre. Cenne trzy punkty zdobyte w tym starciu zmniejszyło stratę do prowadzącego Górnika Zabrze do punktu. Poznaniacy nie mogą jednak spocząć na laurach, gdyż czekają ich poważne spotkania z mocnymi rywalami. Już w najbliższy piątek zagrają w Białymstoku z Jagiellonią.

Mecz ze stołecznym zespołem zakończył się stratami w wielkopolskim klubie. Dwóch zawodników otrzymało swój czwarty żółty kartonik, co wykluczy ich z najbliższego pojedynku. Dotyczy to Emira Dilavera i Macieja Makuszewskiego. Nie jest to jedyny kłopot szkoleniowca Kolejorza.

Boisko jeszcze w pierwszej połowie opuścił Mario Situm. Mówiło się o kilkutygodniowej przerwie. Od paru kolejek uraz leczy także Volodymyr Kostevych. Ta dwójka, zgodnie z ostatnimi doniesieniami, już powróciła do treningów. Ich ewentualny powrót na boisku byłby dużym wzmocnieniem dla niebiesko-białej ekipy. Wydaje się jednak, że Nenad Bjelica wstrzyma się z posłaniem tych piłkarzy w pierwszym składzie, ze względu na ryzyko odnowienia kontuzji. Niepewny jest także występ Nikoli Vujadinovicia.

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczu Lech – Legia:

 

[adinserter block=”8″]

-- Zobacz również --

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy