Nastroje w poznańskiej drużynie po zwycięstwie nad Legią Warszawa są bardzo dobre. Cenne trzy punkty zdobyte w tym starciu zmniejszyło stratę do prowadzącego Górnika Zabrze do punktu. Poznaniacy nie mogą jednak spocząć na laurach, gdyż czekają ich poważne spotkania z mocnymi rywalami. Już w najbliższy piątek zagrają w Białymstoku z Jagiellonią.

Mecz ze stołecznym zespołem zakończył się stratami w wielkopolskim klubie. Dwóch zawodników otrzymało swój czwarty żółty kartonik, co wykluczy ich z najbliższego pojedynku. Dotyczy to Emira Dilavera i Macieja Makuszewskiego. Nie jest to jedyny kłopot szkoleniowca Kolejorza.

Boisko jeszcze w pierwszej połowie opuścił Mario Situm. Mówiło się o kilkutygodniowej przerwie. Od paru kolejek uraz leczy także Volodymyr Kostevych. Ta dwójka, zgodnie z ostatnimi doniesieniami, już powróciła do treningów. Ich ewentualny powrót na boisku byłby dużym wzmocnieniem dla niebiesko-białej ekipy. Wydaje się jednak, że Nenad Bjelica wstrzyma się z posłaniem tych piłkarzy w pierwszym składzie, ze względu na ryzyko odnowienia kontuzji. Niepewny jest także występ Nikoli Vujadinovicia.

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczu Lech – Legia:

 

Comments

0 comments