Już jutro Lech Poznań na swoim stadionie zmierzy się z Pogonią Szczecin. Spotkanie będzie szczególne, ponieważ w roli szkoleniowca pierwszego zespołu oficjalnie zadebiutuje Nenad Bjelica. Sytuacja kadrowa Kolejorza przed tym meczem jest całkiem dobra.

Wykluczony jest występ Nickiego Bille Nielsena. Duńczyk wciąż boryka się z urazem kolana i wróci do gry za kilka tygodni. W pojedynku z „Portowcami” nie wystąpią także Kamil Jóźwiak, Marcin Wasielewski i Paweł Tomczyk. Decyzją sztabu szkoleniowego, cała trójka ma wystąpić w spotkaniu rezerw. Niepewny jest także występ Jasmina Burcia, który wrócił ze zgrupowania reprezentacji z anginą, choć Bośniak ma wrócić do treningów jeszcze przed niedzielnym spotkaniem.

Do treningów powrócił natomiast Radosław Majewski. Były zawodnik greckiej Verii nie mógł wystąpić w sparingowym meczu przeciwko Olimpii Grudziądz, ale teraz jest już do dyspozycji trenera „Poznańskiej Lokomotywy”. Podobnie wygląda sytuacja Dawida Kownackiego, który ma szansę, aby zagrać w jutrzejszym pojedynku. Pozostali zawodnicy są zdrowi i mogą być brani pod uwagę przy ustalaniu składu.

Comments

0 comments