Terminarz PKO Ekstraklasa 2019/2020

Kolejka 1 – 20-21 lipca 2019

Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin – Cracovia
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Piast Gliwice – Lech Poznań
Raków Częstochowa – Korona Kielce
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Wisła Płock – Górnik Zabrze
ŁKS Łódź – Lechia Gdańsk

Kolejka 2 – 27-28 lipca 2019

Cracovia – ŁKS Łódź
Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa
Korona Kielce – Legia Warszawa
Lech Poznań – Wisła Płock
Lechia Gdańsk – Wisła Kraków
Pogoń Szczecin – Arka Gdynia
Śląsk Wrocław – Piast Gliwice

Kolejka 3 – 3-4 sierpnia 2019

Arka Gdynia – Korona Kielce
Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław
Piast Gliwice – Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa – Cracovia
Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Wisła Płock – Lechia Gdańsk
ŁKS Łódź – Lech Poznań

Kolejka 4 – 10-11 sierpnia 2019

Cracovia – Korona Kielce
Górnik Zabrze – Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin – Arka Gdynia
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin – Wisła Kraków
Wisła Płock – Legia Warszawa
ŁKS Łódź – Piast Gliwice

Kolejka 5 – 17-18 sierpnia 2019

Arka Gdynia – Lech Poznań
Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze
Korona Kielce – Pogoń Szczecin
Legia Warszawa – Zagłębie Lubin
Piast Gliwice – Wisła Płock
Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk
Wisła Kraków – ŁKS Łódź
Śląsk Wrocław – Cracovia

Kolejka 6 – 24-25 sierpnia 2019

Cracovia – Arka Gdynia
Górnik Zabrze – Korona Kielce
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków
Zagłębie Lubin – Piast Gliwice
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin – Wisła Płock
Raków Częstochowa – Lech Poznań
ŁKS Łódź – Legia Warszawa

Kolejka 7 – 31 sierpnia-1 września 2019

Arka Gdynia – Górnik Zabrze
Korona Kielce – Jagiellonia Białystok
Lech Poznań – Cracovia
Legia Warszawa – Raków Częstochowa
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk
Wisła Kraków – Zagłębie Lubin
Wisła Płock – ŁKS Łódź
Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin

Kolejka 8 – 14-15 września 2019

Cracovia – Piast Gliwice
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
Zagłębie Lubin – Wisła Płock
Korona Kielce – Wisła Kraków
Lechia Gdańsk – Lech Poznań
Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź
Raków Częstochowa – Arka Gdynia

Kolejka 9 – 21-22 września 2019

Cracovia – Legia Warszawa
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk – Korona Kielce
Piast Gliwice – Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze
Wisła Płock – Wisła Kraków
ŁKS Łódź – Arka Gdynia
Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin

Kolejka 10 – 28-29 września 2019

Arka Gdynia – Piast Gliwice
Górnik Zabrze – Lech Poznań
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź
Korona Kielce – Śląsk Wrocław
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa – Wisła Płock
Wisła Kraków – Cracovia

Kolejka 11 – 5-6 października 2019

Cracovia – Górnik Zabrze
Lech Poznań – Wisła Kraków
Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin
Piast Gliwice – Legia Warszawa
Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa
Wisła Płock – Arka Gdynia
ŁKS Łódź – Korona Kielce
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok

Kolejka 12 – 19-20 października 2019

Arka Gdynia – Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze – ŁKS Łódź
Jagiellonia Białystok – Cracovia
Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin
Korona Kielce – Wisła Płock
Legia Warszawa – Lech Poznań
Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław
Wisła Kraków – Piast Gliwice

Kolejka 13 – 26-27 października 2019

Cracovia – Pogoń Szczecin
Lech Poznań – Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze
Legia Warszawa – Wisła Kraków
Piast Gliwice – Korona Kielce
Wisła Płock – Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź – Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław – Arka Gdynia

Kolejka 14 – 2-3 listopada 2019

Arka Gdynia – Legia Warszawa
Cracovia – Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze – Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź
Korona Kielce – Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Raków Częstochowa – Wisła Kraków
Śląsk Wrocław – Wisła Płock

Kolejka 15 – 9-10 listopada 2019

Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa
Lech Poznań – Korona Kielce
Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin
Legia Warszawa – Górnik Zabrze
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków – Arka Gdynia
Wisła Płock – Cracovia
ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław

Kolejka 16 – 23-24 listopada 2019

Cracovia – Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze – Wisła Płock
Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia
Korona Kielce – Raków Częstochowa
Lech Poznań – Piast Gliwice
Lechia Gdańsk – ŁKS Łódź
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
Śląsk Wrocław – Wisła Kraków

Kolejka 17 – 30 listopada-1 grudnia 2019

Arka Gdynia – Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze
Legia Warszawa – Korona Kielce
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
Wisła Płock – Lech Poznań
ŁKS Łódź – Cracovia

Kolejka 18 – 7-8 grudnia 2019

Cracovia – Raków Częstochowa
Górnik Zabrze – Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin
Korona Kielce – Arka Gdynia
Lech Poznań – ŁKS Łódź
Lechia Gdańsk – Wisła Płock
Pogoń Szczecin – Piast Gliwice
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa

Kolejka 19 – 14-15 grudnia 2019

Arka Gdynia – Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Korona Kielce – Cracovia
Legia Warszawa – Wisła Płock
Piast Gliwice – ŁKS Łódź
Raków Częstochowa – Górnik Zabrze
Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Lech Poznań

Kolejka 20 – 21 grudnia 2019

Cracovia – Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin – Legia Warszawa
Lech Poznań – Arka Gdynia
Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin – Korona Kielce
Wisła Płock – Piast Gliwice
ŁKS Łódź – Wisła Kraków

Kolejka 21 – 8-9 lutego 2020

Arka Gdynia – Cracovia
Korona Kielce – Górnik Zabrze
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Legia Warszawa – ŁKS Łódź
Piast Gliwice – Zagłębie Lubin
Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Wisła Płock – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk

Kolejka 22 – 15-16 lutego 2020

Cracovia – Lech Poznań
Górnik Zabrze – Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce
Zagłębie Lubin – Wisła Kraków
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa – Legia Warszawa
ŁKS Łódź – Wisła Płock

Kolejka 23 – 22-23 lutego 2020

Arka Gdynia – Raków Częstochowa
Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice – Cracovia
Wisła Kraków – Korona Kielce
Wisła Płock – Zagłębie Lubin
ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze

Kolejka 24 – 29 lutego-1 marca 2020

Arka Gdynia – ŁKS Łódź
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Korona Kielce – Lechia Gdańsk
Legia Warszawa – Cracovia
Raków Częstochowa – Piast Gliwice
Wisła Kraków – Wisła Płock

Kolejka 25 – 4 marca 2020

Cracovia – Wisła Kraków
Lech Poznań – Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
Piast Gliwice – Arka Gdynia
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
Wisła Płock – Raków Częstochowa
ŁKS Łódź – Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław – Korona Kielce

Kolejka 26 – 7-8 marca 2020

Arka Gdynia – Wisła Płock
Górnik Zabrze – Cracovia
Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk
Korona Kielce – ŁKS Łódź
Legia Warszawa – Piast Gliwice
Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
Wisła Kraków – Lech Poznań

Kolejka 27 – 14-15 marca 2020

Cracovia – Jagiellonia Białystok
Lech Poznań – Legia Warszawa
Lechia Gdańsk – Arka Gdynia
Piast Gliwice – Wisła Kraków
Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin
Wisła Płock – Korona Kielce
ŁKS Łódź – Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa

Kolejka 28 – 21-22 marca 2020

Arka Gdynia – Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok – Wisła Płock
Zagłębie Lubin – Lech Poznań
Korona Kielce – Piast Gliwice
Pogoń Szczecin – Cracovia
Raków Częstochowa – ŁKS Łódź
Wisła Kraków – Legia Warszawa

Kolejka 29 – 4-5 kwietnia 2020

Zagłębie Lubin – Korona Kielce
Lech Poznań – Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk – Cracovia
Legia Warszawa – Arka Gdynia
Piast Gliwice – Górnik Zabrze
Wisła Kraków – Raków Częstochowa
Wisła Płock – Śląsk Wrocław
ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok

Kolejka 30 – 11 kwietnia 2020

Arka Gdynia – Wisła Kraków
Cracovia – Wisła Płock
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice
Korona Kielce – Lech Poznań
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław – ŁKS Łódź

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.