Ostatniego dnia okienka transferowego Lech Poznań mógł sprzedać Kamila Jóźwiaka. Do klubu wpłynęła oferta o czym poinformował Szymon Pacanowskiego z Fabryki Futbolu w programie Stan Futbolu.

Po zakończeniu rundy jesiennej wydawało się, że Kamil Jóźwiak odejdzie z Lecha Poznań. Miał on za sobą dobrą rundę, ale klub potrzebował pieniędzy. Ostatecznie Kolejorz nie zaakceptował żadnej oferty i do transferu dojdzie najwcześniej latem.

Już wcześniej mówiło się, że KKS Lech Poznań odrzucił różne oferty, ale okazuje się, że kolejna wpłynęła w piątek, czyli ostatniego dnia okienka transferowego.

– Mieliśmy ofertę dla jednego z piłkarzy Lecha Poznań. Chodzi o Kamila Jóźwiaka, ale Lech nie był zainteresowany taką formą transferu. To nie jest tak, że do nas nagle zgłosił się jakiś klub, który był chętny na Kamila. O zainteresowaniu z ich strony było słychać już wcześniej, to piłkarz, który ma ugruntowaną pozycję na rynku polskim. Jest gotowy, żeby wyjechać – powiedział Szymon Pacanowski z „Fabryki Futbolu” w programie „Stan Futbolu” emitowanym w TVP Sport.

Kamil Jóźwiak w dziewiętnastu meczach PKO Ekstraklasy zdobył cztery bramki i zaliczył dwie asysty.

Źródło: TVP Sport / EkstraklasaLive.pl

Comments

0 comments