Dobra wiadomość dla kibiców Lecha Poznań czekających na transfery. Zawodnikiem Kolejorza został Timur Żamaletdinow (Timur Zhamaletdinov). Jest to niezwykle utalentowany 21-letni rosyjski napastnik, który został wypożyczony z CSKA Moskwa. Lech ma prawo pierwokupu.

Dziś przedpołudniem Lech Poznań opublikował w mediach społecznościowych tajemniczy wpis sugerujący transfer. Kibice mieli zagadkę i z podanych liter musieli ustalić imię i nazwisko zawodnika.

Padło na Timura Żamaletdinowa, który jest zawodnikiem CSKA Moskwa. 21-letni napastnik w tym sezonie otrzymał szansę gry w dwunastu meczach ligi rosyjskiej, spędził na boisku 371 minut i strzelił trzy gole. Zaliczył również dwa krótkie epizody w Lidze Mistrzów.

Żamaletdinow wcześniej imponował w młodzieżowych drużynach CSKA Moskwa, gdzie w młodzieżowej Lidze Mistrzów zdobywał mnóstwo bramek. 

Rosyjski napastnik ma zostać do Lecha Poznań wypożyczony. Jeszcze w czwartek pojawi się w klubie, potem przejdzie testy medyczne, a po nich podpisze kontrakt. 

Żamaletdinow będzie drugim i najprawdopodobniej ostatnim zimowym transferem Lecha Poznań. Wcześniej do drużyny dołączył Juliusz Letniowski.

Aktualizacja: Timur Żamaletdinow pozytywnie przeszedł badania i podpisał kontrakt z Lechem.

Kim jest Timur Żamaletdinow?

https://twitter.com/KatherineAFC/status/1088389922032103425
https://twitter.com/KatherineAFC/status/1088398191605829632

Comments

0 comments