Czwartkowy mecz Kolejorza z FK Haugesund pokaże klubowa telewizja w usłudze Pay-Per-View. Spotkanie rewanżowe II rundy eliminacji Ligi Europy rozpocznie się o godzinie 20:00. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem studio z udziałem ekspertów.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ LECH – HAUGESUND NA ŻYWO

– Jesteśmy pierwszym w Polsce klubem piłkarskim, który ma takie możliwości technologiczne i w swojej telewizji zastosuje usługę PPV. Dzięki temu możemy przede wszystkim docenić tych kibiców, którzy przychodzą na Bułgarską i kibicują Lechowi, ale też zapewniamy wygodny dostęp do naszych meczów tym, którzy z różnych przyczyn na INEA Stadionie się nie pojawią. To dla nas bardzo ważne, zwłaszcza że ogólnopolskie stacje nie były zainteresowane transmisją naszego spotkania o godzinie 20:00 – mówi Sebastian Starczewski, dyrektor marketingu Lecha Poznań.

Dostawcą technologii będzie partner klubu, telewizja WTK. Transmisja zostanie przeprowadzona za pośrednictwem 5 kamer, za mikrofonami usiądą redaktor Lech TV, Patryk Oko oraz dyrektor wyszkolenia Akademii Lecha Poznań, Rafał Ulatowski. Kwadrans przed rozpoczęciem meczu, w jego przerwie, a także po jego zakończeniu do spotkania z ekspertami – Jarosławem Araszkiewiczem i Marcinem Drajerem – zaprasza Mateusz Kuźniewski.

– System PPV dynamicznie rozwija się na polskim rynku, a sportowe wydarzenia mają taką formułę, która idealnie do niego pasuje. Korzystając z tej usługi chcemy pokazać kibicom i telewidzom najbliższe spotkanie kwalifikacyjne Lecha, oferując jednocześnie najwyższą jakość realizacyjną – mówi Krzysztof Szydłowski, prezes WTK.

Mecz Lech Poznań – FK Haugesund będzie transmitowany w usłudze PPV tutaj >>> Dostęp do transmisji można wykupić w promocyjnej cenie 9,90 zł (brutto), natomiast w przypadku awansu do kolejnych rund i transmisji z tych meczów wyniesie 14,90 zł (brutto).

Comments

0 comments