Już w poniedziałek piłkarze Lecha Poznań zagrają z Rakowem Częstochowa w finale Pucharu Polski. Gdzie obejrzeć mecz na żywo w TV i internecie? Transmisję z Lech – Raków przeprowadzi telewizja Polsat Sport, a także otwarty Polsat.

I choć do Warszawy, aby oglądać mecz na żywo na PGE Narodowym, wybiera się kilkanaście tysięcy fanów Lecha Poznań, to wiadomo, że sporo widzów przyciągnie również transmisja TV z finału Pucharu Polski. Mecz odbędzie się w poniedziałek 2 maja o godzinie 16:00, a transmisję przeprowadzi zarówno Polsat Sport, jak i Polsat.

Oczywiście mecz na żywo można oglądać również w internecie. Telewizja Polsat Sport stream online udostępnia na Polsat BOX, a dzięki temu, że transmisja TV dostępna będzie w Polsacie, to mecz Lech – Raków online za darmo jako live streaming można oglądać (również za granicą) na WP Pilot. Relację live przeprowadzi serwis hitweb.pl.

Sędzią finału Pucharu Polski będzie Szymon Marciniak. Studio przed meczem Lecha Poznań z Rakowem Częstochowa w Polsacie Sport można oglądać od godziny 15:00.

Ostatni mecz Lecha z Rakowem zakończył się zwycięstwem zespołu z Częstochowy 0:1.

Comments

0 comments