Lech Poznań i Legia Warszawa zagrają ze sobą w sobotę 23 lutego o godzinie 18:00. Gdzie oglądać mecz na żywo? Transmisja dostępna będzie w telewizji Canal+ oraz internecie.

Lech – Legia na żywo w TV. Gdzie oglądać transmisję w telewizji?

Mecz Lech – Legia na żywo pokaże telewizja Canal+ oraz Canal+ 4K Ultra HD. Transmisja rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00. Przedmeczowe studio zaplanowano na godzinę 17:00.

Lech – Legia online. Transmisja z meczu na żywo w internecie

Kibiców, którzy nie będą oglądać meczu Lech – Legia na żywo na stadionie zapraszamy do oglądania transmisji w telewizji lub internecie. Gdzie oglądać Lech – Legia online? Mecz na żywo w internecie dostępny będzie w Canal+ Sport Online, NC+ Go (dla abonentów NC+), Player (dostęp płatny) lub w kanale Ekstraklasy na Dailymotion (za darmo dla kibiców z zagranicy).

Tekstową relację live z meczu Lech – Legia prosto ze stadionu przeprowadzi serwis EkstraklasaLive.PL

Mecz Lech - Legia  na żywo
Mecz Lech – Legia (maj 2018)

Dla Lecha i Legii to niezwykle istotny mecz. Poznaniacy przegrali oba wiosenne mecze i właściwie przekreślili szansę na walkę nawet o wicemistrzostwo Polski. Ewentualna wygrana z Legią może przywrócić trochę nadziei. Adam Nawałka wierzy w swoich podopiecznych. Zespół z Warszawy w minionej kolejce przegrał 0:2 z Cracovią i również do meczu z Lechem Poznań przystąpi w nienajlepszym humorze.

Mecz Lech – Legia zawsze dostarczają emocji, nawet gdy sportowo nie jest najlepiej. Ostatnie spotkanie w Poznaniu nie zostało dokończone po tym, jak kibice Lecha postanowili dać wyraz swojej frustracji. W rundzie jesiennej Legia pokonała w Warszawie Lecha 1:0.

Jak będzie tym razem? Zapraszamy do śledzenia meczu Lech Poznań – Legia Warszawa na żywo. Wybierz transmisję TV, stream online w internecie lub relację live za darmo.

Lech – Legia na żywo. Gdzie oglądać w TV i internecie?

Data: 23 lutego 2019
Godzina: 18:00
Transmisja TV: Canal+, Canal+ 4K Ultra HD
Stream online: NC+, Canal+ Sport Online, Player, Dailymotion
Relacja live za darmo: EkstraklasaLive.PL

Słowa kluczowe: Lech Poznań, Legia Warszawa, Lech – Legia na żywo, transmisja z meczu Lech – Legia, stream online, transmisja tv, mecze online, meczosy

Comments

0 comments