Telewizja TVP Sport na żywo pokaże dwa mecze sparingowe Lecha Poznań. Najpierw w sobotę z FC Midtjylland, a następnie we wtorek z Vietsse Arnhem. Mecze na żywo za darmo można oglądać również w internecie. Stream online udostępni sport.tvp.pl.

Dotychczasowe mecze sparingowe Lecha Poznań pokazywane były online na Youtube. Transmisję przeprowadzał klub. Teraz jednak udało się dojść do porozumienia z telewizją TVP Sport, która pokaże na żywo dwa najbliższe sparingi Kolejorza.

W sobotę na stadionie przy ul. Bułgarskiej rozegrany zostanie mecz Lech Poznań – FC Midtjylland. Początek transmisji o godzinie 17:00. Z kolei we wtorek w Opalenicy rywalem poznaniaków będzie holenderski Vitesse Arnhem. Pierwszy gwizdek również zaplanowano na godzinę 17:00.
Oba mecze na żywo można oglądać zarówno w telewizji, jak i internecie.

Stream online udostępniony zostanie za darmo na sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Relacja live w EkstraklasaLive.pl.

Przypomnijmy, że telewizja TVP ma prawa transmisyjne do jednego meczu PKO Ekstraklasy w kolejce. Wiadomo już, że transmitowany będzie mecz Lech Poznań – Wisła Płock, który rozegrany zostanie 26 lipca w Poznaniu.

Więcej na EkstraklasaLive.pl

Comments

0 comments