– Chcemy wygrywać, kibice też tego od nas oczekują. Porażka boli. Musimy się podnieść i przygotować do kolejnego meczu – mówił po meczu Lech Poznań – Zagłębie Lubin Tymoteusz Klupś, który na boisku pojawił się w drugiej połowie.

Lech Poznań przegrał z Zagłębiem Lubin 1:2. Bramkę dla Kolejorza zdobył Christian Gytkjaer, ale w końcówce to lubinianie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Lech Poznań – Zagłębie Lubin 1:2 (0:0)

1:0 – Christian Gytkjaer 66′
1:1 – Filip Starzyński 75′
1:2 – Nikola Vujadinović (sam.) 90+3′

W 86. minucie Jasmin Burić obronił rzut karny wykorzystywany przez Filipa Starzyńskiego.

Lech Poznań: Jasmin Burić – Rafał Janicki, Thomas Rogne, Nikola Vujadinović, Vernon De Marco, Maciej Makuszewski (83′ Tymoteusz Klupś), Maciej Gajos, Pedro Tiba, Kamil Jóźwiak (70′ Darko Jevtić), Joao Amaral, Christian Gytkjaer (84′ Timur Żamaletdinow).

KGHM Zagłębie Lubin: Konrad Forenc – Bartosz Kopacz, Lubomir Guldan, Damian Oko, Sasa Balić (84′ Maciej Dąbrowski), Bartosz Slisz, Filip Jagiełło, Bartłomiej Pawłowski, Filip Starzyński, Damjan Bohar (90+2′ Władisław Sirotow), Patryk Tuszyński (87′ Jakub Mares).

Żółte kartki: Rafał Janicki (Lech Poznań) oraz Bartosz Kopacz, Bartosz Slisz (KGHM Zagłębie Lubin).

Sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).