Maciej-WiluszMaciej Wilusz i Elvis Kokalović nie będą zawodnikami Lecha Poznań w kolejnym sezonie. Pierwszy z nich nie skorzystał z promocji klubu, a z drugiego zrezygnował Lech.

Maciej Wilusz do Lecha Poznań trafił w 2014 roku. Przez długi czas prezentował się słabo lub miał problemy zdrowotne. Ostatnie pół roku miał jednak bardzo udane, dlatego klub chciał go zatrzymać. Zawodnik postanowił jednak zmienić barwy klubowe i odejdzie do zagranicznego zespołu.

– Maciej miał czas na podjęcie decyzji o przedłużeniu kontraktu do środy zeszłego tygodnia. Podziękował za naszą propozycję i możliwość gry w Poznaniu, jednak postanowił zmienić otoczenie. Doceniamy jego profesjonalne podejście do zawodu, zaangażowanie związane z grą dla Lecha do ostatniego meczu i życzymy powodzenia w nowym klubie – mówi wiceprezes Lecha, Piotr Rutkowski.

Lecha Poznań reprezentować nie będzie już również Elvis Kokalović. Może on mówić o sporym pechu, ponieważ przez kontuzje nie zdążył nawet zadebiutować w Kolejorzu. Poznaniacy potrzebują jednak zawodników do gry i nie są w stanie zaoferować nowego kontraktu Kokaloviciowi.

Comments

0 comments