Wisła Kraków – Lech Poznań online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i live stream online? Zobacz kto skomentuje to spotkanie. Mecz na żywo za darmo można śledzić w internecie.

Wisła Kraków – Lech Poznań transmisja w TV

Już w niedzielę 13 marca piłkarze Lecha Poznań zagrają na wyjeździe z Wisłą Kraków i spróbują zmazać plamę po porażce z Rakowem Częstochowa. Początek spotkania o godzinie 17:30. Wisła – Lech transmisja na żywo dostępna będzie w Canal+ Premium. Mecz komentowąć będą Adam Marchliński i Michał Żewłakow.

Wisła – Lech online za darmo

Sporo kibiców chciałoby śledzić mecz Wisła – Lech na żywo w internecie. Kiedyś sporo było serwisów typu meczyki, estadios itp., które oferowały linki do live stream. Dziś na szczęście mecze na żywo online można oglądać legalnie. Transmisja dostępna będzie na platformie Canal+ Online.

Jeśli jednak nie chcesz płacić za live stream, to mecz Wisła – Lech online za darmo można śledzić jako relację live. Poniżej prezentujemy składy w jakim zagrają oba zespoły.

Wisła Kraków: Biegański – Hanousek, Frydrych, Colley, Gruszkowski – Fazlagić, Poletanović – Cissé, Fernández, Savić – Ondrasek.

Lech Poznań: Bednarek – Pereira, Salamon, Milić, Rebocho – Skóraś, Karlström, Murawski, Kownacki – Amaral – Ishak

FAQ

  • Gdzie i o której oglądać mecz Wisła – Lech na żywo?

Transmisja z Wisła – Lech dostępna będzie w telewizji Canal+ Premium. Początek spotkania o godzinie 17:30.

  • Gdzie oglądać Wisła – Lech online za darmo?

Mecz Wisła – Lech online za darmo można śledzić jako relację live lub włączyć stream na Canal+ Online.

Comments

0 comments