W trosce o dalszy rozwój strony oraz regularne umieszczanie informacji serwis LechPoznan.Com ogłasza nabór do redakcji. Masz trochę wolnego czasu, interesujesz się Lechem Poznań i chciałbyś pomóc w prowadzeniu strony? Jeśli tak, to zgłoś się do nas.

W rozwoju serwisu przyda się prawie każdy, dlatego nie będziemy na wstępie odstraszać wymaganiami. Jeśli czujesz się na siłach, zgłoś się, a my ocenimy czy się nadajesz. Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu stron internetowych bądź w dziennikarstwie. Jego brak nie przekreśla jednak Twoich szans.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: redakcja@lechpoznan.com. W temacie należy wpisać nabór do redakcji, a w treści swoje imię i nazwisko, wiek, miejscowość, ew. doświadczenie i czynność, którą chciałbyś wykonywać na stronie. Nie musi być to wcale pisanie tekstów, możesz zajmować się aktualizacją wybranych działów.

Najaktywniejszym redaktorom oferujemy możliwość starania się o akredytację prasową na mecze Lecha oraz część z zysków strony.

Comments

0 comments